TUZLA'NIN ŞİFA PARK AVM'Sİ NEDEN BOŞ?

Tuzla Belediyesi kuruluşu TUZYAP tarafından Şifa Mahallesinde yaptırılan ve milyonlarca lira harcanarak yapılan ‘Şifa Park AVM’ tamamen bomboş durumda.

24 Ekim 2019 Perşembe 00:48
279 Okunma
TUZLA'NIN ŞİFA PARK AVM'Sİ NEDEN BOŞ?

Tuzla Belediyesi kuruluşu TUZYAP tarafından Şifa Mahallesinde yaptırılan, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın vizyon projesi diyerek lanse edilen ve milyonlarca lira harcanarak yapılan ‘Şifa Park AVM’ tamamen bomboş durumda. 

Tuzla Şifa Mahallesinde, 9 yıl önce Tuzla Belediyesi tarafından, Tuzla Belediyesi kuruluşu olan TUZYAP tarafından milyarlarca lira harcanarak büyük umutlarla yaptırılan ve açılışı yapılan Şifa Park AVM’deki dükkânlar tamamen boşalmış durumda.

Sadece birkaç dükkânın kaldığı AVM tamamen bomboş kalarak “İÇİ BOŞ BİR AVM”ye dönüşmüş durumda. 

Sosyal medya hesaplarından takip ederek alışveriş yapmaya gelen birçok vatandaşın AVM’yi bomboş görmesi ve internet üzerinden 2 yıl önce paylaştığı fotoğraflar ve yazdığı yazı da anlatır nitelikte.

Şifa Mahallesinde açılan bu küçük ama şirin alışveriş merkezi henüz boş duruyor. Giriş katında bir kahveci ile A-101 süper marketi var. Sineması da açılmış, sezonun güzel filmleri de oynuyor. Yukarı katlarda da birkaç dükkan açılmış görünüyor ama dediğim gibi boş mağazalar dolmadıkça burası sakin kalacak gibi. Biz bir saat kadar kaldık ama alışveriş merkezine ne kimse geldi ne de başka hareket gördük. Güvenlik ve temizlik çalışanları ortadaydı sadece. Zamana ihtiyacı olan bir yer.
 

Son Güncelleme: 23.01.2020 16:35
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol