Telefon aksesuarı İç Ve Dış Tic Ltd Şti

Telefon aksesuarı İç Ve Dış Tic Ltd Şti (Görüntülenme Sayısı: 1878)
Sektör E-TİCARET
İlan Tarihi 2 yıl önce
Firma No 6
Telefon 0850 441 41 41
Faks
Web Sitesi www.bayikapak.com
Adres TUZLA
İl/İlçe TUZLA / İstanbul
Firma Hakkında

BayiKapak.com; Dünyada eşi benzeri olmayan son teknoloji bir İŞ modelidir. Hiç bir yatırım gerekmeden , hiçbir stok tutmadan , hiçbir kargo anlaşması yapmadan, hiçbir dükkan kirası , elektrik , su , personel parası ödemeden anında satışa başlayabileceğiniz ve %100 oranında kâr ettiren bir bayilik platformudur.

BayiKapak.com sitesine üye olmak ve işlem yapmak tamamen ücretsizdir. Aylık herhangi bir aidat veya hizmet bedelide alınmamaktadır. Satış yaparsanız para kazanırsınız , satış yapmazsanız üyeliğiniz ile ilgili herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Siparişinizi bugün oluşturursanız *YARIN* kargolanır... Ve 1-2 İŞ GÜNÜ içerisinde müşterinizin adresine ulaşmış olur.

BayiKapak.com'da satılan tüm ürünler "ÜCRETSİZ KARGO" olarak gönderilmektedir. Ne siz , nede müşteriniz kargo bedeli veya kapıda ödeme bedeli ödemez.

Sipariş verdikten sonra sol tarafta "Siparişlerim" menüsüne girerek ilgili siparişin DETAY linkine tıklıyoruz. Bu bölümde ürün ile ilgili tüm detayları , kargonun son durumu ve kargo takip numarasına kadar tüm içeriği görebilmektesiniz.

Günümüzde stok yapmak , makina parkuru kurmak , kargo firmaları ile uygun fiyata anlaşma yapmak oldukça zorlaşmıştır. Bayikapak.com Projesi ile Şirketimiz bu engelleri tek çatı altında toplayarak tüm bayilerine kolaylık sağlamayı hedeflemektedir.

2005 Yılından bu yana telefon aksesuarı ithalatçıcı ve üreticisi olan Telefonaksesuarı Ltd Şti sektörün ismide olan TelefonAksesuari.com sitesinin sahibidir. Bayikapak.com Projesi ile telefon dükkanları , fotoğrafcılar , sosyal medyada satış yapmak isteyen kişi ve firmalara eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

  •  Sıfır stok , sıfır yatırım , kargo anlaşmanız olmadan , sadece üye olarak ve ürünlerin reklamını yaparak anında para kazanmaya başlayabilirsiniz.
  •  500 den fazla telefon marka modelleri , 150 binden fazla stoğu , kişiye özel kupa bardak , Puzzle , Çakmak , Anahtarlık gibi ürünleriyle bol çeşit ve eşsiz bir sistemle bugün para kazanmaya başlayın.
  •  Full Otomatik çalışmakta olan sistemimiz için Üye Olun.