sanalbasin.com üyesidir

Başkan Şadi YAZICI Mimar Sinan Mahallesinde sokak iftarında buluştu.

Tuzla Belediye Başkanı Başkan Şadi YAZICI mimar sinan mahallesi sakinleri ile iftar sofrasında buluştu. ''Birlikteliğimizi pekiştirdik.Rabbim birliğimiz artırsın.

Başkan Şadi YAZICI Mimar Sinan Mahallesinde sokak iftarında buluştu.

Tuzla Belediyesi, Mimar sinan Mahallesinde Sokak İftarı Düzenledi. Mimar sinan mahallesi Sakinlerini Bir Araya Getiren İftara Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, İle Vatandaşlar Katıldı.

İftar Öncesi Masaları Gezerek Vatandaşları Selamlayan Başkan Yazıcı, Konuşmasında Birlik ve Beraberlik Mesajları Verdi.

Başkan Yazıcı, “Ramazan-I Şerifinizi Tebrik Ediyorum. Rabbim, Hakkıyla Faydalanmayı Nasip Eder İnşallah. Ramazan Ayı, Birlik, Beraberlik, Paylaşmak ve Kardeşlik Demektir. Bizim Arzumuz Bu Birlik ve Beraberliği Arttırabilmektir.

Kardeşlik İçin Aynı Sofrayı Paylaşmak Gibi Çok Önemli, Ulvi Duygularla Ramazan’ı Yaşamaya Çalışıyoruz.

Her Ramazan Ayında da İftar Sofralarında Bizleri Yalnız Bırakmıyorsunuz. Aynı Mahallede, Aynı Sokakta Aynı Sıkıntı ve Problemlerle Ama Aynı Sevinç ve Neşelerle Aynı İdealleri Paylaşan Bizler, Bu İftar Sofralarında Buluşarak Birlik ve Beraberliğimize Hizmet Ediyoruz. Rabbim Bu Birlik ve Beraberliğimizi Arttırsın, Bozmaya Çalışanlara da Fırsat Vermesin. Özellikle de Suriye’de, Irak’ta, Afrika’da, Myanmar’da, Filistin’de, Lübnan’da Bu Mübarek Ramazan Ayında Nimetleriyle Buluşamayan O Kullarını da Nimetlendirmesini Rabbim’den Niyaz Ediyoruz” Dedi

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2019, 23:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER