Ekrem İmamoğlu Tuzla Belediye'sini ziyaret etti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Tuzla'daki bir çok çalışmayı Tuzla Belediye Başkanı Dr. Sadi Yazıcı ile yerinde ziyaret etti.

30 Aralık 2019 Pazartesi 22:33
157 Okunma
Ekrem İmamoğlu Tuzla Belediye'sini ziyaret etti


 

Tuzla Belediye Binasında karşılanan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, CHP Tuzla İlçe Başkanı Hasan Uzunyayla, CHP Tuzla Belediye Başkan Adayı Salim Gürsoy, CHP Grup Başkan Vekili Düzgün Acar CHP'li meclis üyelerinin yanı sıra başkan Ekrem İMAMOĞLU'nun danışmanları eşlik etti.

Başkanlık Makamında gerçekleşen görüşmelerde, yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulunduktan sonra Tuzla Şelale Parkı gezerek çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan İmamoğlu'nu Ayyıldız Tesislerinde misafir eden Başkan Yazıcı "İstanbul İBB Sn.Ekrem İmamoğlu Bey, İBB ile Tuzla Belediyesi işlerimizin koordinasyonu ve devam eden projeler konusunda belediyemize ziyarette bulundular. Kendilerine ve ekibine Teşekkür ediyoruz." dedi.

Ayrıca Aydınlı bölgesinde Büyükşehir’in yaptığı iki yıldır devam eden “Benim Köyüm Çiftliğim Parkı”  proje alanı gezildi.

Sonrasında İTOSB'sinde toplantıya katıldı.

Son Güncelleme: 30.12.2019 22:51
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol