İstanbulkart Marketlerde de geçerli olacak

Belbim AŞ ile Migros Tic. AŞ arasında protokol imzalandı. Bu protokolle İstanbulkart market alışverişlerinde de kullanılacak.

31 Mayıs 2019 Cuma 20:23
318 Okunma
İstanbulkart Marketlerde de geçerli olacak

Belediyeden açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada, Belbim AŞ ve Migros AŞ arasında 10 Ocak'ta imzalanan iş birliğiyle İstanbulkart'ın şehir yaşam kartına dönüşüm vizyonu doğrultusunda yeni bir adım daha atıldı.

300 LİRAYA KADAR ALIŞVERİŞLER İSTANBULKART İLE ÖDENEBİLECEK

Protokol kapsamında, İstanbul'daki tüm Migros, Migros Jet, 5M ve  Macrocenter mağazalarından banka hesap kartı, kredi kartı veya nakit ile herhangi  bir ek bedel ödemeksizin İstanbulkart satın alma ve TL yükleme işlemleri  yapılabilecek.

Migros mağazalarında 300 liraya kadar olan alışverişler İstanbulkart  ile ödenebilirken, mağazalarda kaydettirilen İstanbulkartlar'la yapılan  alışverişlerden puan kazanılabilecek. Kazanılan puanlar kartın geçtiği tüm  İstanbulkart harcama noktalarında (toplu ulaşım, İBB Sosyal Tesisleri, Beltur  kafeleri, yiyecek içecek otomatları, İspark otoparkları, bisiklet kiralama,  iTaksi vb.) kullanılabilecek.

Hali hazırdaki Money Club üyeleri kartlarını İstanbulkartları ile  eşleştirerek, Money kart yerine İstanbulkart kullanabilecek

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol