sanalbasin.com üyesidir

Kumanyacı Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Kimdir? Kumanyacı kimdir? Ne iş yapar?

Kumanyacı A.Ş ile Türkiye'nin en büyük marketler zincirine ortak olmak ister misiniz ? Evinize alışveriş yaparken kazanmak istermisiniz?

Kumanyacı A.Ş Günümüz koşullarında, her geçen gün biraz daha ağırlaşan ekonomik sıkıntılar nedeni ile birçok ailenin geçim sıkıntısı ile başlayan problemlerini üzülerek takip ediyoruz. 


Bununla birlikte, TEMEL İHTİHAÇ MADDELERİ ile çalışan Network Marketing Endüstrisinde bir firmanın bulunmayışından dolayı önemli bir boşluk oluştuğu da sektör çalışanlarının önemli bir tespitidir. 


Kumanyacı A.Ş. Şubat 2019’da Kocaeli İli Gebze İlçesinde Kurulmuştur. 


Sektörde yıllardır tecrübe edinmiş 2 Networker girişimcinin bir araya gelip sektördeki sorunlarıda göz önünde bulundurarak kendi öz sermayeleri ile kumanyacı networku kurup networke gönül vermiş tüm girişimci arkadaşlar ile sektöre yeni bir başlangıç yapmayı hedefledik.

İleriye Doğru Atıldığı Sürece Her Adım Yeterince Büyüktür.

Her birey ve ailenin tüketmek zorunda olduğu gıda ve temel ihtiyaç maddelerini sizler için bir araya getirmiş. Size yepyeni ve benzersiz bir pirim mekanizması ile kendi işinizi kurma fırsatı sunuyor.

Her ay mutfaklarımızda tükettiğimiz temel gıda ürünlerini ,En kaliteli markalarla hazırladığımız kumanya paketini Network Marketing sektörüyle buluşturulmuş hali aslında.

Bu Paket Sizin İçin:


Her ay mutfaklarımızda tükettiğimiz temel gıda ürünlerini en kaliteli markalar arasından özenle seçip hazırladığımız kumanya paketini sizlerin mutfakları ile buluşturmak istemiş.

Ayrıca Kumanya paketi ile mutfak ihtiyaçlarınızı tamamlarken size güzel gelirler elde edebileceğiniz benzersiz bir iş modeli de sunuyor. 

WhatsApp'tan detaylı bilgi için buraya tıklayınız

VİZYON - MİSYON

Vizyonumuz her geçen yıl ticaretteki hacmini artıran ve kabul görme oranı her geçen gün artan Network Marketing Endüstrisinde yapılamayanı yaparak Temel İhtiyaçlarla Ağ Pazarlama alanına yepyeni bir bakış açısı getirmeyi, şirketin büyümesine emek veren müşteri-katılımcılarının finansal özgürlüklerine ulaşmalarında yol gösteren, yapıcı ve katılımcı yönetimle örnek bir şirket olmayı gururla VİZYON edindik 

Sürekli ileriye doğru seyir halindedir. Bitiş ise düştüğünde değil, durduğunda gerçekleşir.

Misyonumuz güzel Vatanımız Türkiye’de yaşayan tüm birey ve ailelerin bütçelerine katkı sağlamak, Network Marketing işini gönülden seven insanlara yeni bir bakış açısı ile daha hızlı ve kalıcı gelir imkanı sağlamak ve Sektörde TEMEL TÜKETİM MADDELERİ ile Network Marketing işini birleştirmeyi başaran öncü şirket olmak temel misyonumuzdur.

Hayat bir durağanlık değildir, zaman da.

WhatsApp'tan detaylı bilgi için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2019, 23:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Samiye  büyükçakır
Samiye büyükçakır - 3 ay Önce

Böyle güzel bi isle tanistirdiklari için
kumanyaci aileme teşekkür ederim . Hem alisverisimi yapıyorum hemde kazanc saglayip alışverişimi bedavaya getiriyorum. Harika bi sistemle kumanyaci ekibine cok cok teşekkürlerimi sunuyorum.herkese tavsiyemdir bu iş fırsatı. Kacmaz..

Burak Özdağ
Burak Özdağ - 2 hafta Önce

Kumanyacı geleceğin iş fırsatı

Özgür Geçgel
Özgür Geçgel - 2 hafta Önce

Kumanyaci geleceğin iş fikri ile sizlerde alışveriş yaparak kendi marketinizi kurabilirsiniz. Detaylı bilgi için yukarıda linkten iletişime geçebilirsiniz

SIRADAKİ HABER