sanalbasin.com üyesidir

MİNGRUP MEDİKAL KOZMETİK GIDA KİMDİR? MİNGRUP NEDİR?

Mingrup ile hem ağrılarınız son bulsun, hem ticaretiniz büyüsün. Fromus ağrı bandı içeriğindeki bir çok derde deva Kırmızı Kore ginsenginden doğal olarak üretilmiş ağrı ve güç bandıdır. Tüm kas ve kemik ağrılarında, tutulmalarda etkilidir.

MİNGRUP MEDİKAL KOZMETİK GIDA KİMDİR?   MİNGRUP NEDİR?

''MİNGRUP MEDİKAL KOZMETİK GIDA TEKS. REK. SAN. TİC. AŞ.''  2015 yılının ocak ayında konya'da olarak kurulmuştur.

Medikal, kozmetik, gıda,tekstil ve reklam sektörü ana faaliyet konusunu oluşturmaktadır.

FROMUS tescilli markası, evrensel marka vizyonu ve ''İnsanın Olduğu Her Yerde'' sloganı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Bildiğiniz üzere ülkemizde ve dünya'da bir çok insan ÇÖZÜM ARIYOR.

Kronik ağrılar, Eklem sorunları, Uyku bozukluğu, Miğren, Baş ağrısı, Enerji yetersizliği & Yorgunluk, Kireçlenme, Stres, Kalp & Damar rahatsızlıkları, Dolaşım bozuklukları, sizde veya çevrenizdeki insanlarda bu problemlerden an az bir tanesi var mı?

Fromus insanlara ''Hem sağlık, hem varlık, hemde zaman özgürlüğü için,  hemde güzel gelirler elde edebileceğiniz'' benzersiz bir iş modeli de sunuyor. 

Ücretsiz kayıt için: Sizde hemen kayıt olabilir, kazanmaya başlayabilirsiniz.

WhatsApp : Anında soru sormak için tıklayınız

FROMUS olarak Network Marketing Piyasası'nda, Türkiye'den başlayan ve tamamen türk firması olan iş fırsatı olduğumuz için gururluyuz.

2015 yılında çalışmalarına başlamış olan Fromus güçlü ekibi ve altyapısı ile, önümüzdeki yıllarda Network Marketing piyasasında çok ciddi bir kitleye ve güce sahip olacaktır.

Fromus insanlara ''Hem sağlık, hem varlık, hemde zaman özgürlüğü için,  hemde güzel gelirler elde edebileceğiniz'' benzersiz bir iş modeli de sunuyor. 

Ücretsiz kayıt için: Sizlerde kayıt olabilir bu fırsattan yaralanabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2019, 00:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşen botuk
Ayşen botuk - 4 ay Önce

güzelbir ürün.
kullanın farkına göreceksiniz

SIRADAKİ HABER