sanalbasin.com üyesidir

WhatsApp’a Bitcoin Desteği

Bitcoin, ünlü mesajlaşma uygulaması WhatsApp üzerinden de gönderilip alınabilecek.

WhatsApp’a Bitcoin Desteği

Lider kripto para birimi Bitcoin BTC ilk piyasaya çıkmasından bu yana hem fiyat açısından hem de altyapı ve ekosistem açısından inanılmaz gelişme ve büyüme elde etti. Blockstream gibi firmaların sunduğu yenilikler ile artık uydu üzerinden internetsiz bir şekilde bile gönderebilen Bitcoin, yeni duyurulan bir habere göre ünlü mesajlaşma uygulamaWhatsApp üzerinden de gönderilip alınabilecek.

WhatsApp’a Bitcoin Desteği

Zulu Republic tarafından 19 Mayıs tarihinde yayınlanan bir bildiriye göre, firmanın kripto para mesajlaşma platformu Lite. Im Facebook Messenger ve SMS desteğinden sonraWhatsApp’a da geldi. WhatsApp kullanıcıları artık direkt olarak uygulama üzerinden Bitcoin veya Litecoin LTC gönderip alabilecekler.

Kullanıcıların yapması gereken tek şey ise Lite.Im WhatsApp botunu eklemek ve ekranda yer alan yönergeleri takip etmek. Hizmet aynı zamanda bir tür referans programını da kapsıyor ve kullanıcılar bu yolla ekstra kazanç sağlayabiliyorlar. İsteyenler varsayılan dil, kripto para ve kendilerine özel şifre de belirleyebiliyorlar.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2019, 23:10

haber7gun

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER