Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı Değişti.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan'ın kurduğu Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı'na atama yapıldı.

13 Aralık 2019 Cuma 22:45
87 Okunma
Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı Değişti.

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı değişti

Partisini kuruluşunun hemen ardından ataması yapılan Atilla Gündağ görevden alınarak yönetimi feshedilirken, onun yerine Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı'na vekaleten Ekrem Yiğit atandı.

Kendisine görev tevdi edildikten sonra yönetimini oluşturarak, hızlı bir ziyaret trafiği başlatan Ekrem Yiğit, ilk olarak İHH Beykoz Temciliğini ziyaret etti.

İHH'yı tanışmak ve çalışmalarıyla ilgili bilgi almak amacıyla ziyaret ettiklerini kaydeden Başkan Yiğit, partilerinin kuruluşları ve Beykoz'da yapmış oldukları çalışmalarla ilgili de bilgi verdi.

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Yönetimi daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yol arkadaşlarından olan, Çavuşbaşı Belediyesi'nin ve Refah Partisi'nin kurucularından Osman Şimşek'i ziyaret etti.

Osman Şimşek'in, bilgi birikiminden yararlanmak istediklerini söyleyen Ekrem Yiğit, Beykoz'un önde gelen isim ve kuruluşlarını ziyaret etmeye devam edeceklerini söyledi.

Yiğit ve ekibi daha sonra Beykoz İmam Hatip Mezunları Derneği, BİHMANDER'i ve kuruluşunu tamamladığı mahalleleri ziyaret etti.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol