Değerli okurlar ve Kripto Severler,

Huobi Prime, borsada listelenmeden önce Huobi Global kullanıcılarına yeni bir token için ön sipariş imkanı sunuyor.

Huobi Prime ile benzerlik gösteren Primelist Huobi’nin yeni listeleme platformudur ve yüksek kaliteli tokenlerin ilk kez kullanıcı ile uygun şartlarda buluşması için oluşturulmuştur.

Katılımcılar Primelist ile yeni tokenleri düşük fiyattan satın alma şansı yakalar ve Primelist etkinliği sona erdiğinde yeni listelenen tokenle işlem yaparlar.

Katılım:

Katılımcılar etkinliğe iki yöntemle katılabilirler. Her katılımcı etkinliğe katılmak için sadece bir yöntem seçebilir ve kayıt tamamlandıktan sonra yöntemini değiştiremez.

1. Çekiliş ile Katılım

Hak Kazanma:

Katılım Süreci:

 • Belirlenen saatler arasında, katılıma hak kazanan kullanıcılar etkinliğe katılabilir. Kayıt tamamlandıktan sonra borsa hesaplarındaki USDT bakiyeleri otomatik olarak kilitlenecektir. (Önemli uyarı: Etkinliğe kaydolmazsanız ön satışa katılamazsınız)
 • Belirlenen saatler arasında arasında, sistem tüm katılımcılar arasından verilen saayı kadar şanslı kullanıcı seçecek ve kişi başı en fazla 50 USDT değerinde payı sağlayacaktır. Bu kullanıcılar web sayfasında sıra numaralarını Primelist sayfasında göreceklerdir.

Kalan katılımcıların USDT tokenlerinin kilidi otomatik olarak açılacak ve Borsa hesaplarında tekrar kullanılabilir hale gelecektir.

2. HT Tutma ile Katılım

Hak Kazanma:

 • Proje başlama saatine kadar Huobi Global'e KAYIT OLUN ve Gelişmiş doğrulamayı tamamlayın  (henüz tamamlamadıysanız)
 • Proje başlama saatine kadar 3 günlük ortalama HT tutma miktarınızın en az 300 HT olduğundan emin olun, bu sürede ortalama HT miktarınızı etkinlik sayfasından kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, emir verebilmeniz için aşağıdaki tabloya göre tutmanız gereken USDT alt limitini tuttuğunuzdan emin olun.
 • Tüm ödemelerin USDT cinsinden yapılacağını hatırlatırız.

3 günlük ortalama HT tutma miktarı Emir Verme Üst Limiti USDT Tutma Alt Limiti
300≤x<1000 50USDT 50USDT
1.000≤x<3.000 100USDT 100USDT
3.000≤x<5.000 150USDT 150USDT
5.000≤x<10.000 200USDT 200USDT
10.000≤x<50.000 250USDT 250USDT
50.000≤x<500.000 750USDT 750USDT
x≥50.000 2.000USDT 2.000USDT

Katılım Süreci:

 • Proje başlama saatine kadar, katılıma hak kazanan kullanıcılar etkinliğe katılabilir. Kayıt tamamlandıktan sonra USDT bakiyeleri otomatik olarak kilitlenecektir.
 • (Önemli uyarı: Etkinliğe kaydolmazsanız ön satışa katılamazsınız)
 • Proje başlama saatine kadar sistem, satış emirlerini alınabilecek maksimum USDT miktarına göre gerçekleştirecek ve formüle göre yeni tokenleri her kullanıcıya dağıtacaktır.
 • Dağıtım tamamlandıktan sonra geri kalan USDT’ler kullanıcıların Borsa Hesaplarına gönderilecektir.

Her katılımcıya düşen token pay miktarı = Katılımcı başına USDT cinsinden emir miktarı / tüm katılımcıların USDT cinsinden emir miktarı * Toplam token arz miktarı

Not:

 • Huobi Global, ilginin token ve coinin yatırma ve spot işlemlerini projenin duyurular kısmında duyuracaktır
 • Huobi Global ilginin token ve coinin tahtasını açma saatini duyurular kısmında duyuracaktır.
 • Spot işlemleri açıldıktan sonra kısa süre içinde  marjin ve futures işlemlerinin yanı sıra bol ödüllü  kampanyaları da sizlerle olacak, bizi takip etmeye devam edin!
 • Takipte kalın!

Şartlar ve Koşular:

 • Tüm Huobi Global hesaplarında (Huobi Cloud Wallet hariç) tutulan Huobi Tokenler (HT), sistem görüntüsü kapsamındadır. Sistem görüntüsü, 24 saatte rastgele bir zamanda alınacaktır.
 • Hatalı ve mantık dışı işlemleri önlemek adına, platform spot işlemlerin başlangıcından itibaren ilk 5 dakika boyunca Piyasa Yapıcı emirleri sınırlayacaktır. Limit Emir ile verilen emir fiyatları, etkinlikte belirlenen fiyatın 10 katından fazla olamaz.
 • Son fiyatın %90 ~ %110 aralığında emir verilmezse, alım/satım için verilmiş piyasa emirleri otomatik olarak iptal edilecektir. Yeni listelenen tokenlerin alım satım işlemleri, fiyat dalgalanmaları nedeniyle daha yüksek risk taşır. İşlem yapmadan önce lütfen riskleri anladığınızdan emin olun ve sağduyulu kararlar verin.
 • Şu ülkelerde kayıtlı hesaplar bu Primelist etkinliğe katılamazlar: Çin Ana kara, Tayvan Çin, Hong Kong (Çin, Makao Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya, Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Venezuela, Singapur ve Kırım,.
 • API emirleri Primelist etkinliği esnasında kullanılamayacaktır.
 • Primelist etkinliğine alt hesaplar katılamaz
 • Huobi Global, kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını ve kampanya kurallarını ihlal eden veya etik olmayan davranışta bulunan kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.