sanalbasin.com üyesidir

Binance ve KuCoin Borsası Arasında Bir İlke İmza Atıldı!

KuCoin, Dünyaca ünlü kripto para borsasının Binance Coin'ini (BNB) listelediğini açıkladı.

Binance ve KuCoin Borsası Arasında Bir İlke İmza Atıldı!

SİNGAPUR merkezli popüler kripto para borsası KuCoin, bu sabah oldukça önemli bir adım attı ve dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance’nin platform token’i Binance Coin‘i (BNB) ve listelediğini duyurdu.

KuCoin buna ek olarak Binance’nin kendi blockchain ağı olan Binance Chain üzerindeki projeleri de destekleyeceğini bildirdi ve aslında bir ilke imza attı. Yapılan duyuruya göre KuCoin ilk olarak BNB/BTC ve BNB/USDT işlem çiftlerini destekleyecek ve para yatırma ile alım satım işlemleri 19 Haziran tarihinde, para çekme işlemleri ise 21 Haziran tarihinde başlatılacak.

Binance Benzer Bir Hamle Yapacak Mı?

Daha önce hiçbir kripto para borsası bir başka kripto para platformunun kendi token’ini listelememişti ve bu hamle borsalar arası yeni bir akımın fitilini ateşleyebilir. Binance CEO’su Changpeng Zhao da konu hakkında bir açıklama yaptı ve KuCoin’den ”çok akıllıca bir hamle geldiğini” itiraf etti. CZ, KuCoin’in bu sayede Binance Coin yatırımcılarını kendisine çekeceğini düşünmekte.

Eğer bu durum Binance’nin de benzer bir hamle atmasına yol açarsa, bu durum KuCoin’in token’i olan KuCoin Shares‘in (KCS) de Binance üzerinde listelenmesine ve bir fiyat rekoru kırmasına yol açabilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER