Bitcoin’in bu platform'da 30.000 dolar olması şok etkisi yarattı.

Bitcoin’in Bu Platformda 30.000 Dolara Çıkması, ciddi anlamda şaşkınlık yarattı. Kullanıcılar kısa sürede olsa şakın bir<şekilde olup biteni izlediler.

Bitcoin’in bu platform'da 30.000 dolar olması şok etkisi yarattı.

Coin Stats üzerindeki veriler geçici olarak Bitcoin'i (BTC) 30.000 dolar olarak gösterdi ve tepkilere yol açtı.

2017 yılının başından sonuna doğru gerçekleşen artış, dünyanın dört bir yanındaki birçok kripto para yatırımcısının zengin olmasına veya yatırımlarını katbekat arttırmasına yol açmıştı.

Geçtiğimiz günlerde coin stats isimli bir platformda gözüken fiyat tablosu da, birçok kripto para yatırımcısına bir gecede zengin olduklarını düşündürtse de, ne yazık ki bu durum bir aldanmadan ibaretti.

Bitcoin 30.000 Dolar oldu.

Kripto para portföy sitesi olan Coin Stats ve sitenin mobil uygulaması, 4 Mayıs ile 5 Mayıs arasında kısa süreliğine de olsa Bitcoin' in BTC birim fiyatını %418.76 artış yaşayarak 30.000 dolara çıkmış olarak gösterdi. Bu esnada BTC’nin toplam piyasa değeri de 534 milyar dolar gibi rekor bir seviyeye çıktı. Şaşkınlığa uğrayan Coin Stats kullanıcılarının bir çoğu konu hakkında hem Twitter hem de Reddit üzerinden çok sayıda gönderi paylaştı.

Hamsumwich isimli bir Reddit kullanıcısı da ünlü sosyal medya platformundan paylaştığı bir gönderisinde, Coin Stats uygulamasının böyle bir hataya nasıl göz yumduğunu anlamadığını ancak uygulamayı açıp ekranı günceller güncellemez kalbinin yerinden çıkacağını hissettiğini vurguladı. Coin Stats bu yeni hatanın yanı sıra geçtiğimiz tarihlerde ChainLink (LINK) kripto para biriminin fiyat grafiğinde de hata yapmış ve bunun da birim fiyatını %200 artmış olarak göstermişti.


Analistler Bitcoin’den şu an için oldukça umutlu olsa da, Coin Stats’ın gösterdiği 30.000 doların bu kadar çabuk gelmesi imkansız gibi duruyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2019, 19:38

haber7gun

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER