sanalbasin.com üyesidir

Mining City Nedir? Nasıl Bitcoin Kazanılır? Mining City Nasıl Kayıt Olunur?

Mining City üretim için gerekli olan elektriği Kazakistan'da devlet güvencesinde belgeli, onaylı, ıslak imzalı olarak 50 megawat hıZ ile 5 yıl boyunca sabit fiyatla almayı başarmıştır.

Mining City Nedir? Nasıl Bitcoin Kazanılır? Mining City Nasıl Kayıt Olunur?

Mining City, güçlerini bir araya getirmek ve Bitcoin üretmek isteyen insanları bir araya getiren bir girişimdir. 2018 Haziran ayında Kıbrıs’ta Polonyalı bir girişimci tarafından kurulmuştur. Mining City’nin Bitcoin üretim tesisleri dünyada elektriğin en ucuz olduğu 4. ülke olan Kazakistan’da dır.

Mining City; Kurmuş olduğu Bulut Madencilik sistemiyle bizlere teknik bilgimiz olmasa bile Bitcoin üretim olanağı sunmaktadır.

Bitcoin, blockchain teknolojisinin dinamik gelişiminin arkasındaki harekete geçirici güç olan dijital para birimidir ve bir çok insan küresel finansın geleceği olacağına inanmaktadır.

Sizde bu linke tıklayarak kayıt olabilir, ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bitcoin elde etme sürecine madencilik denir. Mining City yatırımcıların dijital para birimi çıkarabileceği ve aynı zamanda madencilik yapmak isteyen diğer insanlarla ağını genişlete bildiği bir projedir. Kısaca bizlere “Biz madencilik gücü sağlar, teknoloji ve bakımı hallederiz, size Bitcoin ödülünü almak kalır!” diyor.

Bitcoin’ler nereden geliyor? Kağıt parada, devlet paranın ne zaman basılacağına ve dağıtılacağına karar verir. Bitcoin’in merkezi bir yönetimi yoktur.

Merkezsizleştirilmiştir, özgür ve kolayca erişilebilir bir paradır.

Bitcoin satın alabilirsiniz ama aynı zamanda üretebilirsiniz de. Madenciler, matematik problemlerini çözmek için özel yazılım kullanan özelleştirilmiş bilgisayarlarla, her bir bloku çözmelerinin karşılığında belirli bir sayıda bitcoin alır. Bu, bitcoin üretmek için akıllıca kurgulanmış bir stratejidir çünkü aynı zamanda daha fazla insanın madencilik yapmasını da teşvik eder. İlaveten, Bitcoin madencileri işlemleri onaylayarak Bitcoin ağının güvende tutulmasına yardımcı olurlar.

Madencilik, Bitcoin ağını istikrarlı, güvenli ve emniyet içinde tutmanın önemli ve ayrılmaz bir parçasıdır.

Sizde kiralama planlarımızdan birini seçerek, belirli bir oranda ve belirli bir hızda bitcoin çıkarmanıza imkan sağlayan hızı/gücü tedarik edersiniz.

Hız, madencilik bilgisayarlarının özelliklerine bağlıdır.

Faaliyetlerimiz için her zaman en yeni ekipmanı sağlamak için çabalarız, bu nedenle mevcut olan en hızlı bilgisayar gücünü sağlamak ve böylece madencilik sürecini geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Sizde bu linke tıklayarak kayıt olabilir, ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Madenciliğin yanı sıra sadece madencilikten elde edilen geliri desteklemek için bir öneri/tavsiye planı da sunuyoruz.

Mining City Web sayfamızdan tavsiye kazancı olan marketing plan hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bu güçlü alt yapı dünyanın en güçlü partnerlerinin bir araya gelmesiyle oluştu; Btc.com ve Minebest.comgibi…

Mining City, Mine Best'in özel konteynerlarında üretim yaptığı için diğer madencilik şirketlerinden 1 adım öndedir. 

https://minebest.com/ tüm detayları kendi web sitelerinde bulabilir ve araştırma yapabilirsiniz.

 

SİZDE GÜNLÜK ÜRETİME ŞİMDİ BAŞLAYABİLİRSİNİZ:


Bitcoin üretmeye şimdi başlayın!


Mining City ‘de sözleşme süresi: 1100 gün yani kiraladığınız cihazlar 1100 gün üretim yapmaktadır. Ekipman olarak ise son teknolojik cihaz olan “WhatsMiner M21S” tercih edilmektedir. Mining City Şirketine Nasıl Kayıt Olunur?


Cihaz kiralayabilmek için öncelikle web sitesine kayıt olmamız gerekiyor. Mining City şirketi Türkiye için de yeni hizmet vermeye başladı fakat kısa zamanda binlerce kişi tarafından tercih edilmiştir.

Sizde bu linke tıklayarak kayıt olabilir, ve kazanmaya başlayabilirsiniz.


Çok basit bir şekilde formu dolduruyoruz. Kayıt olduktan sonra Mail adresimize bir link geliyor. Onu tıklayarak mail adresimizi onaylıyoruz. Mail bazen önemsiz listesine düşebiliyor, dikkat etmenizde fayda var.

Kayıt aşaması tamamlandıktan sonra, giriş yapıyoruz ve karşımıza çıkan sayfada kiralama seçenekleri mevcuttur. 

Satın almak istediğimiz hizmeti seçip ödeme yapıyoruz.

Hizmet Seçenekleri:

Yukarı da ki herhangi bir kiralama hizmetini satın almak için “Buy Now – Şimdi Satın Al” butonunu tıklıyoruz. Açılan pencere de ödemeyi gerçekleştirmek için gönderilmesi gerekli olan BTC miktarı ve Blockchain – BTC adresi veriliyor. Ortalama 30 dk içerisinde o adrese belirtilen miktarda ki Bitcoin transfer edilmiş olmalı. İşlem bittikten sonra çok hızlı bir şekilde onay veriliyor ve Bitcoin üretmek için ilk adımı başarı ile tamamlamış oluyorsunuz.

Bitcoin üretmek Mining City ile neden daha güzel, neden güvenli ve neden daha avantajlı ?

Bu projede;
•Bulut madenciliğinde hiçbir bilginiz olmasa bile gelir elde etme imkanı sağlaması.
•BTC.com lisansı ( Bu lisansı alabilmeniz için 20.000 üzeri makinanızın çalışıyor olması lazım)
•Kendini marketing sektörüne açması.
(Küçük yatırımcılara bile üretim imkanı sağlaması)
•Benzersiz marketing kazanç plânı.
•Devletle 5 yıllık elektrik güvencesi. (Belgeli, ıslak imzalı ve şeffaf)
•Üretim tesisini ve daha fazlasını şeffaf olarak göstermesi.
•Sigortalı olabilmemiz. (Checkpoint.com tarafından)
•Üretim makinalarında son teknoloji ve sabit fiyat avantajı.
•Minebest ile ortaklık.
•Minebest’in koşullara elverişli madencilik ekip cihazlarını badındıran kendine özel yaptığı konteynırlar.
•Kazakistan konumunun avantajları.
•Kışın -35 40’larda bile elverişli üretim.
•Minebest Ceo’sunun Amazon’da ürün üreten, teknoloji üreten profesyonel birisi olması ve 2015’ten bu yana mining üzerine çalışmalar yapması.
•Yatırımcısına 1100 gün boyunca üretim taahhütü.

Kazakistan'da Ucuz Elektrik

Mining City üretim için gerekli olan elektriği Kazakistan'da devlet güvencesinde belgeli, onaylı, ıslak imzalı olarak 50 megawat'a kadar 5 yıl boyunca sabit fiyatla almayı başarmıştır.

Bu konuyu biraz daha açalım. Şuan dünyanın en ucuz elektriği Çin'de dir ve Kazakistan'la yapılan bu özel elektrik anlaşmasıyla beraber Çin'in elektriğinden bile %80 daha uygun fiyata bu problem 5 yıl boyunca çözülmüştür.

 


İşte Mining City'de Mine Best'in madencilik çözümlerine ek olarak elektriğin daha uyguna gelmesi ve Kazakistan'ın kış aylarında -20 lere varan soğuk havasıyla beraber üretim için en uygun koşullar sağlanmıştır.

Mining City ayrıca BTC.com lisansınıda almıştır. Bu lisansı alabilmek için 20.000 üzerinde üretim cihazının aktif olarak çalışması gerekmektedir.

Bu yılın sonunda ise Mining City yaklaşık olarak %1'lik bir hash power üretim gücüyle Blockchain.info'da pools bölümünde yerini alacaktır.

Mining City'de yatırım yaptığımızda 1100 gün geçerli sabit bir üretim hız'ı satın almış oluyoruz.

*Mine Best Ortaklığı
*Cihazların Yenilenme Anlaşması
*Kazakistan'da 5 Sene Garantili Ucuz Elektrik
*Kazakistan Lokasyonu Soğutma Artıları
*BTC.com Lisansı
*Tecrübeli Ekip

 $500 Standard Paket

Sözleşme Süresi: 1100 Gün
Plan Hash Oranı: 5 TH/s
Service Cost: 300W


 


Yukarıdaki tablo CryptoCompare sitesinden anlık zorluk derecesine göre hesaplanmıştır.
Şuan bu yazıyı yazdığım 06.09.2019 tarihinin hesabına göre 500 dolarlık hesap bizlere aylık 25.90 dolar / 0.0035 BTC kazandırmaktadır. Bitcoin madencilik zorluk derecesine göre bu kazanç değişmektedir. Zorluk derecesi yükselirse satın almış olduğumuz hız sabit olduğu için bize gelecek aylık sathoshi yani Bitcoin miktarı azalacaktır. Aynı zamanda zorluk derecesi düşerse hızımız sabit olduğundan aylık bize gelecek olan sathoshi yani Bitcoin miktarı artacaktır. 

Yukarıdaki tabloda gördüğünüz gibi 500 dolarlık yatırım bize 1 yılda anlık zorluk derecesine göre 315 dolar kazandırmaktadır. Paket süremiz 1100 gün yani 3 yıl olduğu için toplamda 945 dolar kazanmış olacağız. Bu süreçte çektiğimiz Bitcoin'leri harcamazsak ve biriktirirsek 3 sene sonunda Bitcoin 20.000 dolar olursa kazancımız 2.000 dolara kadar yükselecektir. Tabi bunun tam terside olabilir. Bitcoin düşerse kazançta düşecektir lütfen unutmayalım.

Günlük hesabınızı bağlantıya tıklayarak otomatik olarak görebilirsiniz.
https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/btc?HashingPower=5&HashingUnit=TH%2Fs&PowerConsumption=300&CostPerkWh=0.0475&MiningPoolFee=1


$1000 Bronze Paket

Sözleşme Süresi: 1100 Gün
Plan Hash Oranı: 10 TH/s
Service Cost: 600W


 


Yukarıdaki tabloda gördüğünüz gibi 1000 dolarlık yatırım bize 1 yılda anlık zorluk derecesine göre 630 dolar kazandırmaktadır. Paket süremiz 1100 gün yani 3 yıl olduğu için toplamda 1890 dolar kazanmış olacağız. Bu süreçte çektiğimiz Bitcoin'leri harcamazsak ve biriktirirsek 3 sene sonunda Bitcoin 20.000 dolar olursa kazancımız 3750 dolara kadar yükselecektir. Tabi bunun tam terside olabilir. Bitcoin düşerse kazançta düşecektir lütfen unutmayalım.

 

1000 dolarlık paketin anlık hesabını bağlantıya tıklayarak otomatik olarak görebilirsiniz.
https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/btc?HashingPower=10&HashingUnit=TH%2Fs&PowerConsumption=600&CostPerkWh=0.0475&MiningPoolFee=1$2000 Silver Paket

Sözleşme Süresi: 1100 Gün
Plan Hash Oranı: 20 TH/s
Service Cost: 1200W 


 


Yukarıdaki tabloda gördüğünüz gibi 2000 dolarlık yatırım bize 1 yılda anlık zorluk derecesine göre 1250 dolar kazandırmaktadır. Paket süremiz 1100 gün yani 3 yıl olduğu için toplamda 3750 dolar kazanmış olacağız. Bu süreçte çektiğimiz Bitcoin'leri harcamazsak ve biriktirirsek 3 sene sonunda Bitcoin 20.000 dolar olursa kazancımız 7500 dolara kadar yükselecektir. Tabi bunun tam terside olabilir. Bitcoin düşerse kazançta düşecektir lütfen unutmayalım.

2000 dolarlık paketin anlık hesabını bağlantıya tıklayarak otomatik olarak görebilirsiniz.
https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/btc?HashingPower=20&HashingUnit=TH%2Fs&PowerConsumption=1200&CostPerkWh=0.0475&MiningPoolFee=1

 


$3500 Gold Paket

Sözleşme Süresi: 1100 Gün
Plan Hash Oranı: 35 TH/s
Service Cost: 1200W


 Yukarıdaki tabloda gördüğünüz gibi 3500 dolarlık yatırım bize 1 yılda anlık zorluk derecesine göre 2200 dolar kazandırmaktadır. Paket süremiz 1100 gün yani 3 yıl olduğu için toplamda 6600 dolar kazanmış olacağız. Bu süreçte çektiğimiz Bitcoin'leri harcamazsak ve biriktirirsek 3 sene sonunda Bitcoin 20.000 dolar olursa kazancımız 13.000 dolara kadar yükselecektir. Tabi bunun tam terside olabilir. Bitcoin düşerse kazançta düşecektir lütfen unutmayalım.3500 dolarlık paketin anlık hesabını bağlantıya tıklayarak otomatik olarak görebilirsiniz.
https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/btc?HashingPower=35&HashingUnit=TH%2Fs&PowerConsumption=2100&CostPerkWh=0.0475&MiningPoolFee=1Mining City yatırım paketlerini tanıdık ve anlık zorluk derecesine göre ne kazandırdığını bu kazancı hesaplamayı öğrendik.

Önemli Not: Tablodaki kazançlar 13.09.2019 tarihinin anlık zorluk derecesine göre hesaplanmıştır. Bu kazançlar hergün değişkenlik gösterebilir lütfen unutmayalım.

Mining City'de bireysel yatırımın yanında bu işi sevdiklerinize tavsiye ederekte inanılmaz kazançlar elde edebilirsiniz.


Tavsiye Kazanç Planı 

Mining City'de işe dahil ettiğiniz kişiler A ve B takımı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.
A takımınız işe direk dahil ettiğiniz ilk 5 kişinizdir.
B takımınız işe direk dahil ettiğiniz 6. ve sonrası tüm kişilerdir.REFERANS KAZANCI


Projeye direk dahil ettiğiniz ilk 5 kişiden yani A takımınızdan %5 kazanç.
Projeye direk dahil ettiğiniz 6. ve sonrası herkesten yani B takımınızdan %10 kazanç.REFERANS MATCHİNG KAZANCI


B takımımızdaki kişilerin getirdiği herkesten %5 kazanç.BİNARY KAZANCI (İKİLİ KOL)

Sağ ve sol hattımızda her 3500$ ciro eşleşmesinden 200$ kazanç.
Binary plan bizi bu işte milyonerliğe kadar taşıyabilecek bir güce sahiptir. Sağ ve sol kolumuza aldığımız 1-1 kişi bu işi yürekten yapar ve binlerce kişilik organizasyon kurarsa sadece bu plandan çok ciddi kazançlar elde edebiliriz. Ayrıca üst hattımızdaki sponsorumuzun sağ veya sol kolumuza gönderdiği tüm kayıtlar bize ciro olarak eklenmektedir.BİNARY MATCHİNG


Direk referanslarımız 3500$-3500$ Binary dengesini oluşturup 200$ kazanç elde ederse bize buradan %5 kazanç.

Sizde bu linke tıklayarak kayıt olabilir, ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2019, 20:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatice Bayrak
Hatice Bayrak - 4 ay Önce

Bitcoin kazanmak istiyorsan şuan dünyada riski minumuma indiren mining firması MİNİNG CİTY firmasıdır.

Ali Akgül
Ali Akgül - 4 ay Önce

Ali aslan yürek
Ali aslan yürek - 4 ay Önce

Brd kazanabileceğiz iyi bir şirket. Maliyetler gayet indirilmiş ve güzel kazanç planı

saadet
saadet - 4 ay Önce

BU BİR SAADET ZİNCİRİDİR. GERİSİNİ SÖYLEMİYORUM BİLE

Hasan
Hasan - 3 ay Önce

SIRADAKİ HABER