XRP, 7.5 Milyar Kişiye Ulaşmaya Yeterli görüldüğü üzere, Tepelere Ulaşmak İçin Tasarlandı

Çeşitli kripto tüccarları, analistleri ve yatırım uzmanları, XRP ve geleceği hakkında ne düşündükleri hakkında fikirlerini sundu. Birçokları için, XRP kesinlikle kitlesel kabul edilmeye başlandı.

19 Nisan 2019 Cuma 17:55
271 Okunma
XRP, 7.5 Milyar Kişiye Ulaşmaya Yeterli görüldüğü üzere, Tepelere Ulaşmak İçin Tasarlandı

XRP, uzun zamandır kripto haber sahnesine hakim olan birkaç üst kripto arasındaydı. Her zaman ve sonra XRP ve şirketi Ripple hakkında bilgi verecek bir şeyler var Aslında, Ripple, XRP'nin mümkün olduğunca çok kurum tarafından benimsenmesini sağlamak için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Bununla birlikte, XRP'nin fiyatı hakkında konuşmak zor bir konudur. Sadece geçen Aralık ayında, bazı gizemli bir karakter XRP 589 dolar olacağını söyledi . Bu tahmin henüz gerçekleşmedi, özellikle de kripto fiyatının 0,3 dolar aralığında seyrettiği görülüyor. Bununla birlikte, çok güçlü bir yükseliş hissi veren 'XRP Harvester' gibi kişiler var. Yeni bir tweet hepsini söylüyor.

Harika Fiyat

XRP Harvester'a göre, XRP fiyat açısından büyüklüğü elde etmek istiyordu. Twitter kullanıcısı fiyatı 10.000 $ 'dan yukarıya kapattı. XRP'nin kripto topluluğu içinde bazı FOMO duygularını gönderdiği bazı anlar oldu ve bazı insanlar herhangi bir zamanda bir boğa patlaması başlatmasını öngörüyorlar. Ayrıca, XRP'nin değerdüşüklğüne uğradığı ve mevcut piyasa fiyatından çok daha değerli olması gerektiğini düşünenler de var .

Tweet, karışık duygularla tepkileri çekti. Bazı kullanıcılara göre, XRP gerçekten harika ve mükemmelliğe yöneldi. Öte yandan, 10 bin dolarlık fiyatın XRP için neredeyse çok fazla ve çok fazla olduğunu düşünen bazı kişiler var. Buna cevaben, XRP Harvester, bu kadar sıcak tartışmaların yaşandığı anların bir topluluğun gerçekten sınandığı anlar olduğunu söyledi.

Devam eden, Twitter kullanıcısı, XRP'nin kitle benimseme kavramı etrafında inşa edildiğini belirtti. Yaratıcıları, dünyayı dolaşmaya ve 7.5 milyardan fazla insan tarafından kullanılmaya yetecek kadar XRP jetonu bulunduğundan emin oldu. Ayrıca, XRP ağı çok ölçeklenebilir ve çeşitli kullanım durumlarında fikirlerin uygulanmasını destekliyor.

Sadece birkaç gün önce, seyahat endüstrisinde faaliyet gösteren bir kripto firması Travala, ödeme seçenekleri listesine XRP'yi eklediBu kitlesel evlat edinmeye doğru bir adım. Bu eğilim devam ederse, XRP'nin bir gün XRP Harvester'ın belirttiği gibi bir gün 10.000 $ değerinde olabileceğini söylemek doğru olur.

Son Güncelleme: 19.04.2019 18:06
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol