XRP YÜKSELECEK Mİ?

Ripple tokeni XRP, bugün 0,30 doların üzerini gördü ve 0,31 dolara yükseldi.

29 Ekim 2019 Salı 17:05
155 Okunma
XRP YÜKSELECEK Mİ?

Yazma sırasında, XRP/USD günlük bazda yüzde 4 artışla 0,3040 dolar seviyesinde el değiştiriyordu. Mevcut piyasa değeri 13,2milyar dolar olan üçüncü kripto para, kısa vadeli yükseliş eğilimi içinde hareket ediyor. Bununla birlikte, ileriki işlemler bir dizi teknik engele takılabilir.

XRP/USD teknik analizi

Teknik olarak bakıldığında, 0.30 doların üzerinde sürdürülebilir bir hareket, bir yükseliş sinyali olarak yorumlanabilir; Gerçi, yukarı yönlü işlem, Bollinger Bandının üst çizgisi ile günlük grafikte sınırlanmakta. (şu anda 0,31’de). Bu seviye gün içi seviyesine denk geliyor ve 25 Ekim’den bu yana toparlanmayı sınırlayan güçlü bir direnç oluşturuyor.

Bir kez yolun dışına çıktıktan sonra, yükselişin bir sonraki odak noktası olan psikolojik 0,32 dolar ve SMA200’e denk gelen 0,3260 dolar arasında yükseliş ivmesi kazanması olasıdır.

Dezavantaj olarak değerlendirilebilecek durum ise 0.30 doların altına bir hamle, fiyat aralığını geri çekecek ve acil bir yükseliş senaryosunu olumsuz etkileyecektir. 26 Eylül’den itibaren yükselen trend çizgisi tarafından ise 0,2960 dolarda güçlü bir destek söz konusu. XRP/USD, 25 Ekim’den bu yana bu çizginin üzerinde seyrediyor. Ani bir geri çekilme söz konusu olursa XRP fiyatının hızlıca 0,29 dolara geri çekilebileceğini görebiliriz.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol