Kumanyacı Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Kimdir? Kumanyacı kimdir?

Kumanyacı A.Ş ile Türkiye'nin en büyük marketler zincirine ortak olmak ister misiniz ?

Kumanyacı A.Ş Günümüz koşullarında her geçen gün biraz daha ağırlaşan ekonomik sıkıntılar nedeni ile birçok ailenin geçim sıkıntısı ile başlayan problemlerini üzülerek takip ediyoruz. 


Bununla birlikte, TEMEL İHTİHAÇ MADDELERİ ile çalışan Network MarketingEndüstrisinde bir firmanın bulunmayışından dolayı önemli bir boşluk oluştuğu da sektör çalışanlarının önemli bir tespitidir. 


Kumanyacı A.Ş. Şubat 2019’da Kocaeli İli Gebze İlçesinde Kurulmuştur. 


Sektörde yıllardır tecrübe edinmiş 2 Networker girişimcinin bir araya gelip sektördeki sorunlarıda göz önünde bulundurarak kendi öz sermayeleri ile kumanyacı networku kurup networke gönül vermiş tüm girişimci arkadaşlar ile sektöre yeni bir başlangıç yapmayı hedefledik.

İleriye Doğru Atıldığı Sürece Her Adım Yeterince Büyüktür.

Her birey ve ailenin tüketmek zorunda olduğu gıda ve temel ihtiyaç maddelerini sizler için bir araya getirmiş. Size yepyeni ve benzersiz bir pirim mekanizması ile kendi işinizi kurma fırsatı sunuyor.

Her ay mutfaklarımızda tükettiğimiz temel gıda ürünlerini ,En kaliteli markalarla hazırladığımız kumanya paketini Network Marketing sektörüyle buluşturulmuş hali aslında.

Bu Paket Sizin İçin:


Her ay mutfaklarımızda tükettiğimiz temel gıda ürünlerini En kaliteli markalar arasından özenle seçip hazırladığımız kumanya paketini sizlerin mutfakları ile buluşturmak istemiş.

Ayrıca Kumanya paketi ile mutfak ihtiyaçlarınızı tamamlarken size güzel gelirler elde edebileceğiniz benzersiz bir iş modeli de sunuyor. 

Sizlerde hem ucuza alışveriş yapmak ve para kazanmak isterseniz bu link üzerinden kayıt olabilir, kazanabilir siniz.

YORUM EKLE