CSTrade Nedir? Otomatik kripto ticaret botu nedir?

CSTrade, kullanıcıya kâr elde ettirmek amacıyla kripto para birimlerini doğru zamanda otomatik olarak alıp satan bir yazılımdır.

04 Nisan 2020 Cumartesi 17:23
1368 Okunma
CSTrade Nedir?  Otomatik kripto ticaret botu nedir?

CSTrade Nedir ?

CSTrade, kullanıcıya kâr elde ettirmek amacıyla kripto para birimlerini doğru zamanda otomatik olarak alıp satan, borsaların çalışma prensipleri gereği sağlayamadığı faydaları kullanıcıya sunan ve tüm cihazlarda (bilgisayar, tablet, telefon) kullanıbilen bir yazılımdır.

SRE Auto Trade Technology

Signal Generator: - Uzman traderlar tarafından yapılan analizler sonucunda ortaya çıkan alım fırsatları sisteme sinyal olarak işlenir.

Risk Allocation: - Sisteme girilen sinyaller yapay zeka ve makine öğrenimi teknolojilerini kullanarak işlemi yapan traderın geçmiş başarıları ve piyasa verileri doğrultusunda test edilerek onaylanır.

Execution: - Alıma hazır sinyaller kullanıcının belirlemiş olduğu ayarlar doğrultusunda API kullanılarak borsaya iletilir.

Neden CSTrade ?

- Tüm Cihazlarda Uyumlu -

-7/24 Online

- Auto Trade

- AlgoTrade

- Manual Trade

- Technical Scanner

- Smart Order

- Kişiselleştirilebilir Bot

- Trader Leauge

- CSMarket

- Panik Butonu

- CSManagement

CSTrade Katılmak içim tıklayabilirsiniz

Auto Trade

CryptoSignalAPP bünyesinde bulunan başarısını kanıtlamış traderların sizler için yaptığı analizleri SRE teknolojisi kullanılarak tamamanen otomatik bir şekilde alım&satım yapmanıza olanak sağlayan modülümüzdür. Sadece 1 kere ayarlarınızı yapıp arkanıza yaslanabilirsiniz.

AlgoTrade

Trade dünyası ve CryptoSignalAPP traderları tarafından geliştirilmiş 30+ farklı Algoritmik Trade stratejisi ile otomatik alım&satım yapabileceğiniz modülümüzdür

Manual Trade

Kendine güvenen ve esneklik seven kullanıcılar için düşünülmüş kontrolün tamamen sizde olduğu modülümüz.

Technical Scanner

Teknik analiz konusunda yetersiz misiniz ? Ya da teknik analiz yapmaya vaktiniz yok mu ? Merak etmeyin sizleri de düşündük. Technical Scanner sayesinde tüm coinlerin indicatör ve hareketli ortalama değerlerini takip edip, kombinasyonlar oluşturatak alım fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Smart Order

Küsüratlı rakamlar size göre değil mi ? Yüzdesel bazda işlemler yapmak sizin için daha mı kolay ? Sizleri de unutmadık.. Smart Order modülümüze favoriniz olacak. Smart Order ile yüzdesel bazda düşüş, artış ve stop loss içeren emirler vererek trade keyfinizi tek tuş ile otomatiğe bağlayabilirsiniz. Üstelik bu emirleri şablon olarak kaydedebileceksiniz

Kişiselleştirilebilir Bot

Kendi botunuzu yaratmak fikri kulağa nasıl geliyor ? CSTrade’in Kişiselleştirilebilir Bot özelliği ile tüm kurallarını senin belirleyebileceğin trade botları oluşturabileceksin.

CSTrade Katılmak içim tıklayabilirsiniz

Trader Leauge

Bu modül sayesinde CSTrade kullanan diğer traderların yapmış olduğu işlemleri otomatik olarak takip edebileceksin. Eğer kendine güvenen iyi bir trader isen bu senin için bir gelir kapısı bile olabilecek. Ayrıca bu modül içerisinde düzenli olarak başarı gösteren traderların ödüllendirileceği bir ödül sistemi de barındırıyor.

CSMarket

CSTrade kullanıcıları tarafından oluşturulan strateji, kişisel bot, sinyal gibi içeriklerin satın alabileceğiniz uygulama içi markettir. Ayrıca bu markette siz de satış yaparak sürekli pasif gelir elde edebilirsiniz.

Panik Butonu

Piyasa düşerken tüm birikimizi korumak için bir yönteminiz var mı ? Sahip olduğunuz tüm kripto para birimlerini USD, TRY, BTC, EUR gibi para birimlerine sabitlemek artık tek bir tuş ile mümkün.

CSManagement

Uzman trader ekibimiz kişisel portföyünüzü inceleyerek kullanıcılarımıza portföy yönetimi hizmeti verecektir. Böylece orta ve uzun vadede karlılık getirecek yatırımları gerçekleştirebileceksiniz.

Telegram Entegrasyonu

Uygulama tarafından gönderilen ve yapmış olduğunuz işlemlerin bildirimleri Telegram hesabınıza iletilecek.

Başarı Oranı

10 Mayıs 2019 TARİHİNDEN BUGÜNE

- %88.70 Başarı Oranı

- Toplam 124 Trade

- Başarılı 110 Trade

- %1350+ Kümülatif Kar

- Aylık %130+ Kümülatif Ortalama

CSTrade Katılmak içim tıklayabilirsiniz

Sunum dosyası için linke tıklayabilirsiniz

Son Güncelleme: 12.04.2020 14:38
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol