sanalbasin.com üyesidir

Kumanyacı Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Kimdir? Kumanyacı kimdir?

Kumanyacı A.Ş ile Dünya’ nın en büyük marketler zincirine ortak olmak ister misiniz ?

Kumanyacı Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Kimdir? Kumanyacı kimdir?

Kumanyacı A.Ş Günümüz koşullarında, her geçen gün biraz daha ağırlaşan ekonomik sıkıntılar nedeni ile birçok ailenin geçim sıkıntısı ile başlayan problemlerini üzülerek takip ediyoruz. 


Bununla birlikte, TEMEL İHTİHAÇ MADDELERİ ile çalışan Network Marketing Endüstrisinde bir firmanın bulunmayışından dolayı önemli bir boşluk oluştuğu da sektör çalışanlarının önemli bir tespitidir. 


Kumanyacı A.Ş. Şubat 2019’da Kocaeli İli Gebze İlçesinde Kurulmuştur. 


Sektörde yıllardır tecrübe edinmiş 2 Networker girişimcinin bir araya gelip sektördeki sorunlarıda göz önünde bulundurarak kendi öz sermayeleri ile kumanyacı networku kurup networke gönül vermiş tüm girişimci arkadaşlar ile sektöre yeni bir başlangıç yapmayı hedefledik.

İleriye Doğru Atıldığı Sürece Her Adım Yeterince Büyüktür.

Her birey ve ailenin tüketmek zorunda olduğu gıda ve temel ihtiyaç maddelerini sizler için bir araya getirmiş. Size yepyeni ve benzersiz bir pirim mekanizması ile kendi işinizi kurma fırsatı sunuyor.

Her ay mutfaklarımızda tükettiğimiz temel gıda ürünlerini ,En kaliteli markalarla hazırladığımız kumanya paketini Network Marketing sektörüyle buluşturulmuş hali aslında.

Bu Paket Sizin İçin:


Her ay mutfaklarımızda tükettiğimiz temel gıda ürünlerini En kaliteli markalar arasından özenle seçip hazırladığımız kumanya paketini sizlerin mutfakları ile buluşturmak istemiş.

Ayrıca Kumanya paketi ile mutfak ihtiyaçlarınızı tamamlarken size güzel gelirler elde edebileceğiniz benzersiz bir iş modeli de sunuyor. 

Ücretsiz kayıt oluşturup kazanmak için tıklayabilirsiniz

Her ay mutfaklarımızda tükettiğimiz temel gıda ürünlerini en kaliteli markalar arasından özenle seçip hazırladığımız kumanya paketini sizlerin mutfakları ile buluşturmak istemiş.

Ayrıca Kumanya paketi ile mutfak ihtiyaçlarınızı tamamlarken size güzel gelirler elde edebileceğiniz benzersiz bir iş modeli de sunuyor. 

Sizlerde ücretsiz kayıt olabilir, istediğiniz ürünü alabilir ve burdan para kazanabilir siniz.

VİZYON - MİSYON

Vizyonumuz her geçen yıl ticaretteki hacmini artıran ve kabul görme oranı her geçen gün artan Network Marketing Endüstrisinde yapılamayanı yaparak Temel İhtiyaçlarla Ağ Pazarlama alanına yepyeni bir bakış açısı getirmeyi, şirketin büyümesine emek veren müşteri-katılımcılarının finansal özgürlüklerine ulaşmalarında yol gösteren, yapıcı ve katılımcı yönetimle örnek bir şirket olmayı gururla VİZYON edindik 

Sürekli ileriye doğru seyir halindedir. Bitiş ise düştüğünde değil, durduğunda gerçekleşir.

Misyonumuz güzel Vatanımız Türkiye’de yaşayan tüm birey ve ailelerin bütçelerine katkı sağlamak, Network Marketing işini gönülden seven insanlara yeni bir bakış açısı ile daha hızlı ve kalıcı gelir imkanı sağlamak ve Sektörde TEMEL TÜKETİM MADDELERİ ile Network Marketing işini birleştirmeyi başaran öncü şirket olmak temel misyonumuzdur.

Hayat bir durağanlık değildir, zaman da.

Sizlerde ücretsiz kayıt olabilir, istediğiniz ürünü alabilir ve burdan para kazanabilir siniz.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2019, 23:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
özgür geçgel
özgür geçgel - 5 ay Önce

Ömür boyu sürecek biş iş modeli.

Hasan Bali
Hasan Bali - 5 ay Önce

Daima böyle firmalar ile çalışın. İş tamamen sonsuz gider.

Murat Aydın
Murat Aydın - 4 ay Önce

Elif şanlı
Elif şanlı - 2 hafta Önce

Kumanyaci iş modelini kesinlikle inceleyiniz

SIRADAKİ HABER