sanalbasin.com üyesidir

Kripto para borsası Binance’ten akıllı telefon

Kripto para borsası Binance, HTC ile iş birliği içinde bir akıllı telefon piyasaya sürüyor. EXODUS 1 - Binance Edition adı verilen telefon, kullanıcıların dahili bir kripto para cüzdanına sahip telefon üzerinden doğrudan merkeziyetsiz borsa Binance DEX'te alım satım yapmalarına olanak tanıyacak.

Kripto para borsası Binance’ten akıllı telefon

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC ile ortaklık kuran Binance, kripto para meraklıları için dünyanın ilk Binance Chain destekli akıllı telefonunu piyasaya sürüyor.

EXODUS 1 – Binance Edition adı verilen telefon, kullanıcıların Binance DEX’e erişmesine imkan verecek. Bu sayede kullanıcılar, doğrudan telefon üzerinden merkeziyetsiz borsada alım satım yapabilecekler.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Akıllı telefonlar, kripto para endüstrisinde önemli bir rol oynayacak, aynı şekilde kripto paralar da akıllı telefon endüstrisinde. Akıllı telefonlar, kullanımı kolay ve daima yanınızda olacak bir donanım cüzdanı için en uygun cihazlardır. Öte yandan kripto paralar, her akıllı telefonu hem bir POS terminali hem de bir ödeme cihazı yaparak aracıları ortadan kaldırıyor. Etkiler derin ve geniş kapsamlı” ifadelerini kullandı.

Bu ayın sonunda sınırlı sayıda 599 dolar fiyatla satışa sunulacak olan telefonun ilk 500 alıcısı BNB ile ödenecek 100 dolarlık bir bonus elde edecek.

Telefonun özellikleri aşağıdaki gibi olacak:

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2019, 00:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER