Çocukların üşümemesi için kulübe yaptı.

Kastamonu'da, okula giden çocukların üşümemesi amacıyla yaptığı kulübeyi günün ilk saatlerinde ısıtması ve çocuklara sıcak süt ikram etmesi ile Türkiye'nin de kalbini ısıtan Halil Demir'i, Kastamonu Gençlik Merkezi üyeleri ziyaret etti.

09 Ocak 2020 Perşembe 00:55
679 Okunma
Çocukların üşümemesi için kulübe yaptı.

Kastamonu Gençlik Merkezi üyeleri, okula giden çocuklar üşümesin diye yaptığı kulübeyi günün ilk saatlerinde ısıtıp, çocuklara sıcak süt de ikram ederek Türkiye'nin dikkatini çeken Halil Demir'i ziyaret etti.

Kastamonu Gençlik Merkezi üyeleri, ziyaretlerinde Demir'i tebrik ederek okuldan dönen öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

"Rusya çok soğuk olduğu halde böyle bir şeyle karşılaşamayız"

Demir'i ziyaret eden gençler arasında, eğitim için Rusya'nın başkenti Moskova'dan Kastamonu'ya gelen Gençlik Merkezi gönüllüsü, Tatar asıllı Rusya vatandaşı Abubakr Malikov da yer aldı.

Kastamonu Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrenimi gören Malikov, "Halil amcanın çocuklar soğukta üşümesin diye durak gibi bir yer yaptığını haberlerde duydum. Rusya çok soğuk olduğu halde böyle bir şeyle karşılaşamayız. Halil Amca'ya teşekkür ediyorum. Arkadaşların kendisini ziyaret edeceğini duyunca ben de bu ortamda bulunmak istedim. Kendisiyle tanıştığım için çok mutlu oldum." diye konuştu.

Kastamonu Gençlik Merkezi Gençlik Lideri Emine Kartal da Halil Demir'in çok önemli bir farkındalık oluşturduğuna işaret etti

Halil Demir ise bu tür ziyaretlerin kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol